Bez kategorii

Ekstrakt Z Guarany

Guarana to jedyne z tak pokaźnych i naturalnych źródeł kofeiny. W swojej owocowej formie jest zdecydowanie mniej szkodliwa dla organizmu niż przyjmowana w kawie. W diecie odchudzającej okazuje się być natomiast niezbędna – od środka atakuje bowiem i rozbija wszelkie zalegające złogi tłuszczowe oraz komórki tłuszczu.

Rozbite przez kofeinę połączenia pomiędzy pojedynczymi komórkami tłuszczu sprawiają, że staje się on „bezbronny”, a jego spalenie następuje przy zdecydowanie mniejszym nakładzie naszego osobistego wysiłku.

Co więcej guarana wypływa wyraźnie na redukcję zmęczenia i zdecydowanie poprawia naszą pamięć, koncentrację oraz czujność. Zaleca się ją po wysiłku fizycznym gdyż w dużym stopniu przyspiesza regenerację mięśniową i redukuje uczucie zmęczenia. W diecie zaleca się ją również dlatego, że zmniejsza uczucie łaknienia przyczyniając w pewnym stopniu do spadku wagi – eksperci podkreślają jednak, że nie jest to jej główne zastosowanie.

Stężenie ekstraktu z guarany w tabletach Slimcea zapewni Ci odpowiedniego kopa na dobry początek dnia, pomoże rozbić wiązania tłuszczowe i znacznie przyspieszy proces odchudzania!