Bez kategorii

Ekstrakt Zielonej Herbaty

Przez wielu uważana za zdrowszą i zdecydowanie skuteczniejszą alternatywę dla kawy, zielona herbata już od wielu tysięcy lat cieszy się popularnością ze względu na szereg swoich zastosowań. Nie tylko potrafi pobudzić, ale jednocześnie jest ukojeniem na wiele schorzeń. Dzisiejsza medycyna odkryła, że jej ekstrakty zawierają w sobie unikatowe flawonidy.

Dlaczego są one tak ważne i co spowodowało, że zagwarantowały sobie miejsce w „elitarnym” składzie substancji tworzących tabletki Slimcea? Przede wszystkim zwiększają ilość pochodnych adrenaliny w zakończeniach nerwowych naszego ciała. O ile dla laika brzmi to jak czarna magia to każda osoba bardziej związana z tematem od razu domyśli się, że pozwala to w znacznym stopniu przyspieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej i jednocześnie zwiększyć ogólne efekty procesu odchudzania.

Zielona herbata i jej ekstrakty zawarte w tabletkach Slimcea to oprócz tego dodatkowy zastrzyk energii, regulacja części procesów trawiennych i lepsze samopoczucie na cały dzień!